wózki dziecięce, foteliki samochodowe, akcesoria
mamaija najnizsze ceny
Aktualności
Testy
Porady
Kontakt

 

scroll scroll
 

 cena 

 opcje/wyposażenie 

 opis 

 kolory/modele 

strefa video

 opinie 

BabyBjorn We

nosidełko ergonomiczne


Instrukcje dla produktu:

BabyBjorn We nosidełko ergonomiczne

  Instrukcja do pobrania (kliknij)

Dodaj swoją opinię!!!

Twoja ocena:
Aby wpisać opinie proszę zalogować sie przez Konto GOOGLE.

Opinie dla produktu: BabyBjorn We nosidełko ergonomiczne

średnia ocena: 0/6 , Ilość opinii:0


 Nie czekaj dodaj swoją !!! 

BabyBjörn, We - nosidełko ergonomiczne


Nosidełko nowej generacji, którego możesz używać gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz. Umożliwia noszenie przodem do rodzica zarówno noworodków jak i starszych dzieci. Po ukończeniu pierwszego roku życia możliwe jest także noszenie dziecka na plecach. Pas biodrowy i wyściełane szelki sprawiają, że nawet długie korzystanie z nosidełka jest bardzo komfortowe. Odpowiednie dla dzieci od narodzin do ok. trzeciego roku życia
.
zdjęcie produktu


Pozycja zaprojektowana specjalnie dla noworodków pozwala na zachowanie kontaktu wzrokowego z dzieckiem oraz pełną bliskość między rodzicem a niemowlęciem. Maksymalny wzrost dziecka 62cm. zdjęcie produktu


Po około 4 miesiącu życia, należy przestawić pozycje dziecka w nosidełku na niższą. Dziecko należy dalej nosić przodem do opiekuna. Minimalny wzrost dziecka 62cm. zdjęcie produktu


Łatwa i komfortowa pozycja do noszenia dzieci od 1 roku życia. Odpowiednio wykonane szelki pozwalają na wygodne i bezpieczne przełożenie dziecka siedzącego przodem do rodzica do pozycji na plecach. Maksymalny wzrost/waga dziecka: 100cm, 15kg zdjęcie produktu


Łatwość użytkowania od 1 dnia

Łatwe do zakładania i zdejmowania. Jak wszystkie nasze nosidełka ergonomiczne, BABYBJORN We jest zaprojektowane tak, aby korzystać z niego samodzielnie w każdej pozycji, nawet przy noszeniu na plecach.


       Otwierana przednia część nosidła
 • Nosidełko posiada system bezpiecznych zapięć, które pozwalają łatwo wkładać i wyjmować dziecko z nosidełka, również wtedy kiedy zaśnie.
 • Idealnie dopasowane
 • Nosidełko ergonomiczne BABYBJORN We, dopasowuje się do ciała dzięki pasom z dużym zakresem regulacji.
zdjęcie produktu


       Idealne dla noworodka

 • Nosidełko ergonomiczne BABYBJORN We może być używane od pierwszego dnia życia, dzięki pełnemu dopasowaniu do anatomii rosnącego dziecka. Wysoka pozycja pozwala na swobodny przepływ powietrza i kontrolę oddechu przez rodziców.
zdjęcie produktu         Komfortowe nosidełko ergonomiczne

 • Nosidełko ergonomiczne BABYBJORN We oferuje wyjątkowy komfort przez cały czas korzystania z niego. Dobrze przemyślany ergonomiczny kształt, wygodny pas biodrowy, wyściełane szelki skutecznie rozkładają ciężar dziecka. Nosidełko jest także wyjątkowo delikatne i wygodne dla dziecka. Posiada miękko wyściełany panel, szwy umieszczone na zewnątrz i regulowaną szerokość ułożenia nóżek.
zdjęcie produktu


 

         Łatwe noszenie na plecach

 • Nosidełko ergonomiczne BABYBJORN We posiada unikalną funkcję bezpiecznego przenoszenia dziecka na plecy rodzica. Zmiana pozycji odbywa się z dzieckiem w nosidełku. Odpowiednio zaprojektowane szelki cały czas zabezpieczają dziecko przed wysunięciem się z nosidełka. To innowacyjne rozwiązanie pozwala przenieść dziecko w nosidełku na plecy opiekuna bez pomocy drugiej osoby.
zdjęcie produktu


         Odpowiednie wsparcie główki

 • Główka dziecka stanowi we wczesnym okresie życia 1/3 masy ciała. Noworodki nie są dość silne, aby utrzymać ją samodzielnie przez pierwsze 5 miesięcy życia. Tak jak pozostałe nasze nosidełka, BABYBJORN We również posiada regulowane wsparcie dla główki i szyi dziecka.
zdjęcie produktu       Zaprojektowane z pediatrami

 • Nosidełko zostało zaprojektowane w ścisłej współpracy z pediatrami.  BABYBJORN współpracuje z najlepszymi lekarzami dziecięcymi, położnymi oraz psychologami. Ich opinia medyczna jest bardzo ważna przy tworzeniu nowych rozwiązań i wprowadzaniu nowych produktów.
zdjęcie produktu


      Bezpieczne i atestowane materiały

 • Wszystkie materiały użyte w nosidełku są delikatne i bezpieczne dla dziecka. Zostały przetestowane i spełniają wymagania certyfikatu Oeko-Tex Standard 100 klasa 1. Oznacza to, że są całkowicie wolne od niebezpiecznych substancji i alergenów.
 
zdjęcie produktu


         3 proste kroki aby przełożyć dziecko na plecy

 • Umieść dziecko w nosidełku, przodem do siebie i poluzuj pasy naramienne. Przełoż prawą rękę pod szelką.
zdjęcie produktu


 • Przełóż lewą rękę pod spodnią częścią pasa naramiennego. Pasy zamieniają się w pętle wokół ciała opiekuna, która zabezpiecza dziecko podczas procesu przekładania.
zdjęcie produktu


 • Podtrzymując dziecko przesuń je wzdłuż ciała w kierunku uniesionej ręki. Przełóż ręce, tak aby szelki ponownie znalazły się w prawidłowych miejscach. Zaciśnij pas biodrowy. Łatwo, bezpiecznie i komfortowo!


Specyfikacja produktu:

Wiek: Od urodzenia do 3 roku życia
Min. 3.5 kg/53 cm
Max. 15 kg/100 cm

Uwaga!

Należy używać dodatkowych pasków przy otworach na nóżki dla dzieci o wadze pomiędzy 3,5-4kg.


Materiał:
Nosidło spełnia standard Oeko-Tex Standard 100, klasa 1 dla produktów dziecięcych.
Certyfikat gwarantuje, że materiał jest odpowiedni dla malutkich dzieci, nie wywoła podrażnień oraz alergii.

Mix bawełny:
Materiał główny: 100% bawełna
Materiał dodatkowy: 100% poliester

 
Bezpieczeństwo       
Nosidełko ergonomiczne BABYBJORN We spełnia wymagania europejskiej  normy bezpieczeństwa EN13209-2:2005Czyszczenie:

Prać w pralce automatycznej, w ciepłej wodzie (40oC). Prać osobno. Nie wybielać. Stosować ekologiczne, delikatne środki piorące. Nie suszyć w suszarce bębnowej.

 

BabyBjorn We - nosidełko ergonomiczne Czarny
opcje
Przykry...
175.00zł
Śliniac...
Śliniac...
49.00
49.00
mamaija google
mamaija twiter
instagram
promocja mamaija

PROMOCJA

nowosci mamaija.pl

NOWOŚCI

Facebook Mamaija.pl
mamaija taxfree
mamaija taxfree
mamaija blog
mamaija blog
ten porob bez bolu
mamarodzibezbolu
ten porob bez bolu
mamajedziebezpiecznie
Facebook Mamaija.pl
Facebook Mamaija.pl