wózki dziecięce, foteliki samochodowe, akcesoria
mamaija najnizsze ceny
Kontakt
Aktualności
Testy
Porady

 

scroll scroll
 

 cena 

 opis 

 kolory/modele 

 opinie 

Bright Starts Huśtawka biedronka deluxe

60347


Instrukcje dla produktu:

Bright Starts Huśtawka biedronka deluxe 60347

  Instrukcja do pobrania (kliknij)

Dodaj swoją opinię!!!

Twoja ocena:
Aby wpisać opinie proszę zalogować sie przez Konto GOOGLE.

Opinie dla produktu: Bright Starts Huśtawka biedronka deluxe 60347

średnia ocena: 0/6 , Ilość opinii:0


 Nie czekaj dodaj swoją !!! 

Bright Starts, Huśtawka biedronka deluxe - 60347

Pomysłowość i niezwykłe, intuicyjne funkcje Huśtawki Delux Biedronka InGenuity to właściwości, które będą cieszyć zarówno dziecko, jak i rodziców.

Huśtawka posiada możliwość podłączenia urządzenia odtwarzającego muzykę, zdjęcia lub filmy np. smartfonu, dzięki funkcji ConnectMe™.

Razem z automatyczną karuzelą LightBeams™ z projekcją wielobarwnych świateł oraz 3 pluszowymi zabawkami: motylkiem, biedronką i ślimaczkiem stanowi niezwykłe połączenie bodźców: ruchu, światła i muzyki.

W zależności od potrzeby zabawi dziecko lub je wyciszy i uspokoi przed snem.

zdjęcie produktu


Ekonomiczne działanie na baterie dzięki technologii hybrydowej i oszczędność baterii dzięki możliwości podłączenia huśtawki do prądu to niewątpliwy atut tego produktu. W komplecie znajduje się adapter sieciowy.

Ta wszechstronna huśtawka umożliwia ustawienie 5 prędkości bujania i wyłączenie ruchu (OFF) oraz wybór jednej z 8 melodii lub 3 dźwięków natury.

Można ustawić czas bujania na 30, 45 lub 60 minut. Jeśli ustawienie włącznika czasowego nie zostanie wybrane, huśtawka wyłączy się automatycznie po 90 minutach działania.

Poza wygodnym timerem na wbudowanym module sterowania znajduje się jeszcze regulacja głośności muzyki, przyciski karuzeli i światełek, przycisk muzyki/dźwięków natury, wskaźnik niskiego poziomu baterii oraz włącznik zasilania.

zdjęcie produktu


Siedzenie huśtawki obraca się o 180 stopni, dzięki czemu można ustawić je w trzech kierunkach umożliwiając bujanie dziecka z boku na bok oraz tradycyjne w przód i w tył, zapewniając jednocześnie szerszą perspektywę i kontakt wzrokowy bez potrzeby przestawiania huśtawki.

Dodatkowym atutem jest 2-stopniowa regulacja położenia oparcia siedziska ( pozycja półleżąca i leżąca ) wykonanego z wysokiej jakości pluszowych materiałów w spokojnej kolorystyce odcieni beżu i pastelowej zieleni, z wesołymi barwnymi dodatkami w kolorach: turkusowym, zielonym i żółtym.

Piękne wzornictwo i kolorystyka, wysokiej jakości materiały, łatwe do utrzymania w czystości to podstawowe elementy znajdujące się w każdym z produktów tej marki.

zdjęcie produktu


Wyjmowane zagłówek oraz wkładka premium z mięciutkimi mini-poduszeczkami z boku są niezmiernie wygodne dla najmłodszych dzieci, komfortowo je otulając. Gdy dziecko podrośnie można je wyjąć, zapewniając w ten sposób dodatkową przestrzeń dla wygody starszego dziecka.

Zagłówek, wkładkę i siedzisko można prać w pralce zgodnie z przepisem prania zawartym w instrukcji.

Pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa posiadają możliwość 3 stopniowej regulacji wysokości górnych pasków, dzięki czemu można je dokładnie dopasować w zależności od wzrostu dziecka.

Dzięki konstrukcji SlimFold ™ ramę huśtawk można z łatwością złożyć, aby wygodnie ją przechowywać lub transportować.

zdjęcie produktu


Huśtawka posiada przeźroczystą komorę do położenia podłączonego urządzenia typu smartfon dającego możliwość wyświetlania zdjęć, obrazków, bajek czy filmów.

zdjęcie produktu


Huśtawka wymaga 4 sztuk baterii D/LR20 ( nie załączone ).

Przeznaczona dla dzieci od 3 do 9 kg.

Bright Starts Huśtawka biedronka deluxe - 60347
opcje
PRODUKT WYCOFANY - nie ma go już w asortymencie, zapraszamy do aktualnych produktów tego producenta.

Koszyk jest pusty, zapraszamy do zakupów.

Wyszukiwanie nowych produktów.mamaija google
mamaija twiter
instagram
promocja mamaija

PROMOCJA

nowosci mamaija.pl

NOWOŚCI

Facebook Mamaija.pl
mamaija taxfree
mamaija taxfree
mamaija blog
mamaija blog
ten porob bez bolu
mamarodzibezbolu
ten porob bez bolu
mamajedziebezpiecznie
Facebook Mamaija.pl
Facebook Mamaija.pl