wózki dziecięce, foteliki samochodowe, akcesoria
mamaija najnizsze ceny
Aktualności
Testy
Porady
Kontakt

 

scroll scroll
 

 cena 

 opcje/wyposażenie 

 opis 

 kolory/modele 

 instrukcja 

strefa video

 opinie 

Chicco Urban Plus

wózek głęboko-spacerowy


Produkt zawiera:

70 Itty Bitty City Special Edition

Instrukcje dla produktu:

Chicco Urban Plus wózek głęboko-spacerowy

  Instrukcja do pobrania (kliknij)

Dodaj swoją opinię!!!

Twoja ocena:
Aby wpisać opinie proszę zalogować sie przez Konto GOOGLE.

Opinie dla produktu: Chicco Urban Plus wózek głęboko-spacerowy

średnia ocena: 0/6 , Ilość opinii:0


 Nie czekaj dodaj swoją !!! 

Chicco, Urban Plus - wózek głęboko-spacerowy


Urban - modna innowacja wśród wózków trio! Od Chicco!

Urban Plus to nowy wózek głęboko-spacerowy marki Chicco, zaprojektowany dla nowoczesnych rodziców, którzy szukają wielofunkcyjnych środków transportu! W kilku łatwych krokach można przekształcić siedzisko w półsztywną gondolę, w której już noworodek może zdrzemnąć się podczas spaceru. Jeśli chcemy spakować wózek do bagażnika, nic prostszego! Urban Plus składa się bez konieczności wypinania siedziska!

Dzięki stylowej i eleganckiej czarnej ramie oraz wielu zestawom kolorystycznym do wyboru, wygląd wózka można wielokrotnie zmieniać!


Wózek Urban Plus w wersji bazowej stanowi rama wózka z czarnym siedziskiem, które można przekształcić w gondolę, osłona przeciwdeszczowa i wyściółka gondoli.
Aby nadać wózkowi Urban Plus dowolny kolor, wersję bazową należy połączyć z zestawem Color Pack, w skład którego każdorazowo wchodzi: budka, wyściółka do spacerówki, okrycie do gondoli, które może stać się okryciem na nóżki, oraz trzy miękkie osłonki na szelki.

Wózek Urban Plus jest kompatybilny z fotelami samochodowymi Auto-Fix Fast i KeyFit, które można montować na stelażu wózka dzięki adapterowi (kod 06079379000000). Wszystkie wymienione produkty sprzedawane są oddzielnie.
zdjęcie produktu


      Wielofunkcyjny i modułowy

 • Przystosowuje się do potrzeb dziecka i oferuje praktyczne rozwiązania rodzicom. Siedzisko spacerówki można łatwo przekształcić w półsztywną gondolę, w której dziecko będzie odpoczywało podczas pierwszych spacerów.
zdjęcie produktu


     Półsztywna gondola
 • Wózek swobodnie i lekko transformuje z gondoli w spacerówkę. Kiedy służy jako gondola, wygodną i bezpieczną pozycję dziecka zapewnia specjalne usztywnienie dna gondoli. Dodatkowo gondolę wyściela miękka wkładka. Gondola przeznaczona jest dla dzieci do 6 miesiąca.
zdjęcie produktu


     Taki, jaki chcesz!
 • Urban Plus, dzięki licznym zestawom kolorystycznym, może wielokrotnie się zmieniać, stosownie do pory roku czy indywidualnych potrzeb i gustu. Podstawową konstrukcję wózka w kolorze czarnym można dostosowywać z pomocą zestawu wymiennych akcesoriów Color Pack. W skład Color Pack wchodzi budka, zestaw 3 osłonek na szelki, okrycie na nóżki/gondolę oraz wyściółka siedziska.
zdjęcie produktu


     Kompaktowy, praktyczny
 • Siedzisko wózka Urban Plus składa się wraz ze stelażem. Mimo tego, po złożeniu wózek jest bardzo kompaktowy. Dzięki praktycznemu uchwytowi, także przenoszenie w ręku jest proste.
zdjęcie produktu


     Odwracane siedzisko
 • Siedzisko spacerówki można montować przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Prostym ruchem można przestawić siedzisko z jednego ustawienia na drugie, tak aby utrzymywać kontakt wzrokowy z niemowlęciem lub aby dziecko mogło obserwować otaczający je świat.
zdjęcie produktu


     Wygodny
 • Urban Plus doskonale łączy bardzo praktyczne cechy wózka z konieczną wygodą. Siedzisko jest obszerne i rozkładane do 3 różnych pozycji.
zdjęcie produktu


      System podróżny
 • Adapter pozwala na wpięcie fotelika w stelaż wózka. Kompatybilne ze stelażem Urban Plus są foteliki Auto-Fix Fast i  KeyFit.

     Dane techniczne:

 • Wymiary po rozłożeniu: 63 x 95/106 x 86 cm
 • Wymiary po złożeniu (sam stelaż): 63 x 27 x 72 cm
 • Wymiary po złożeniu (stelaż i siedzisko): 63 x 35 x 86,5 cm
 • Waga (stelaż i siedzisko): 10,5 kg

opcje
Auto-Fi...
499.00zł
PRODUKT WYCOFANY - nie ma go już w asortymencie, zapraszamy do aktualnych produktów tego producenta.

Koszyk jest pusty, zapraszamy do zakupów.

Wyszukiwanie nowych produktów.

mamaija google
mamaija twiter
instagram
promocja mamaija

PROMOCJA

nowosci mamaija.pl

NOWOŚCI

Facebook Mamaija.pl
mamaija taxfree
mamaija taxfree
mamaija blog
mamaija blog
ten porob bez bolu
mamarodzibezbolu
ten porob bez bolu
mamajedziebezpiecznie
Facebook Mamaija.pl
Facebook Mamaija.pl