wózki dziecięce, foteliki samochodowe, akcesoria
mamaija najnizsze ceny
Aktualności
Testy
Porady
Kontakt

 

scroll scroll
 

Axkid - dziecko podwójnie bezpieczne!

Drodzy Rodzice! Polecamy Waszej uwadze foteliki firmy axkid - totalna nowość! Foteliki samochodowe w cenie zakupu posiadają ubezpieczenie :)

No dobrze... Ale zacznijmy od początku :)

Szwedzka firma Axkid specjalizuje się w projektowaniu fotelików montowanych tyłem do kierunku jazdy. Ich produkty są wysokiej jakości, skoncentrowane przede wszystkim na bezpieczeństwie, prostocie i wygodzie. Wszystkie rozwiązania do przewożenia dzieci firmy Axkid są certyfikowane zgodnie z najnowszą normą europejską ECE r44 04.

 

Pamiętaj! To bardzo ważne!

Aby skorzystać z ubezpieczenia wystarczy podać imię, nazwisko i PESEL dziecka - czyli aktywować ubezpieczenie. Jak to zrobić? :)

Są następujące możliwość:

  1. Podajesz dane dziecka w sklepie, w którym kupujesz fotelik. Potwierdzeniem aktywacji ubezpieczenia jest certyfikat, który otrzymasz od sprzedawcy.
  2. Może kupujesz fotelik w prezencie i nie znasz numeru PESEL? Ty lub osoba obdarowana moze aktywować ubezpieczenie przez telefon. Wystarczy skontaktować się z agentem ubezpieczeniowym (kontakt w sklepie), który załatwi wszystkie formalności i pomoże w aktywacji ubezpieczenia.
  3. Jeżeli chcesz mieć pewność, że nie zapomnisz o aktywacji ubezpieczenia - zostaw numer telefonu do siebie u naszego sprzedawcy. Agent skontaktuje się z Tobą i załatwi wszystkie formalności.
  4. Nie chcesz dzwonić? Możesz skorzystać z aktywacji bezpośrednio na stronie www.fotelikzubezpieczeniem.pl. Certyfikat potwierdzający ubezpieczenie otrzymasz wówczas na adres e-mail.

 

 

Zapraszamy do naszych sklepów :)


Polecamy też inne artykuły!!

mamaija google
mamaija twiter
instagram
promocja mamaija

PROMOCJA

nowosci mamaija.pl

NOWOŚCI

Facebook Mamaija.pl
mamaija taxfree
mamaija taxfree
mamaija blog
mamaija blog
ten porob bez bolu
mamarodzibezbolu
ten porob bez bolu
mamajedziebezpiecznie
Facebook Mamaija.pl
Facebook Mamaija.pl