wózki dziecięce, foteliki samochodowe, akcesoria
mamaija najnizsze ceny
Aktualności
Testy
Porady
Kontakt

 

scroll scroll
 

Tablet, telefon - jak oderwać od nich dziecko?

Dzisiaj przedstawię Wam coś absolutnie genialnego :)

Chicco App Toys!

Żyjemy w takich czasach, że niestety dzieci coraz więcej czasu spędzają przed ekranami wszelkiej maści. Telewizor, komputer, tablet, telefon... coraz mniejsze dzieci sięgają po nie chętniej niż po swoje zabawki. Ba, coraz częściej sami im je dajemy, żeby zjadły do końca posiłek, żeby wstawić pranie lub zrobić coś, do czego potrzebujemy chociaż chwili koncetracji.

 

 

Jeżeli nie panujemy nad czasem, jaki dziecko spędza przed ekranem, może to się szybko na nich odbić i nieść za sobą srogie w skutkach konsekwencje dla jego prawidłowego rozwoju. Podawane "na tacy" rozwiązania nie pobudzają wyobraźni do działania, nie mobilizują kreatywności.

Oczywiście, możemy z głową i pożytkiem dla Maluszka wykorzystać te urządzenia, by służyły jego rozwojowi.

Tylko jak to zrobić, gdy tradycyjne zabawki już tak nie kuszą?

Firma Chicco, produkująca między innymi właśnie zabawki wspierające rozwój dzieci, wyszła tej sytuacji na przeciw projektując magiczne klocki Chicco App Toys.

Dzięki specjalnej, dedykowanej aplikacji możemy na tablecie ożywić dinozaura lub bawić się zaczarowaną wyspą skarbów! Przepraszam, napisałam możemy... Oczywiście nie my, tylko dziecko ;)

Ale zanim to nastąpi DZIECKO ;) musi użyć wyobraźni, dorzucić szczyptę kreatywności, przy okazji pracując nad swoją koordynacją ruchową, i zbudować zamek, wyspę skarbów, ciasteczka  lub dinozaura, by następnie ożywić swój projekt na tablecie.

Brzmi niesamowicie, prawda?

I takie właśnie jest ożywianie dopiero co zbudowanego dinozaura, takie jest łączenie światów: rzeczywistego i wirtualnego!

 

Kliknij tutaj i sprawdź jakie promocje przygotowałam dla Was!

 

 


Polecamy też inne artykuły!!

mamaija google
mamaija twiter
instagram
promocja mamaija

PROMOCJA

nowosci mamaija.pl

NOWOŚCI

Facebook Mamaija.pl
mamaija taxfree
mamaija taxfree
mamaija blog
mamaija blog
ten porob bez bolu
mamarodzibezbolu
ten porob bez bolu
mamajedziebezpiecznie
Facebook Mamaija.pl
Facebook Mamaija.pl