wózki dziecięce, foteliki samochodowe, akcesoria
mamaija najnizsze ceny
Kontakt
Aktualności
Testy
Porady

 

scroll scroll
 

 cena 

 opis 

 kolory/modele 

 instrukcja 

strefa video

 opinie 

Kiddy GuardianFix Pro 2

fotelik samochodowy 9-36 kg


Dublin
Ten model jest niedostępny, jeśli jesteś zaintersowany zakupem.

   
Numer Katalogowy: FFKIGUFPRO/IN/561 | Inne produkty Kiddy |

Instrukcje dla produktu:

Kiddy GuardianFix Pro 2 fotelik samochodowy 9-36 kg

  Instrukcja do pobrania (kliknij)

Dodaj swoją opinię!!!

Twoja ocena:
Aby wpisać opinie proszę zalogować sie przez Konto GOOGLE.

Opinie dla produktu: Kiddy GuardianFix Pro 2 fotelik samochodowy 9-36 kg

średnia ocena: 0/6 , Ilość opinii:0


 Nie czekaj dodaj swoją !!! 

Kiddy, GuardianFix Pro 2 - fotelik samochodowy 9-36 kg


3 lata Gwarancja Kiddy

Foteliki samochodowe Kiddy są wykonane jedynie ze starannie dobranych i dokładnie sprawdzonych materiałów. Jesteśmy przekonani co do wyjątkowej jakości naszych produktów. Dlatego dobrowolnie przedłużyliśmy ustawowy obowiązek gwarancji z dwóch, na trzy lata i w ten sposób gwarantujemy Państwu dodatkowe usługi i bezpieczeństwo, bez żadnego "ale". Aby korzystać z dodatkowej gwarancji, należy zarejestrować swój produkt: http://www.kiddy.de/pl/uslugi/rejestracja-produktu.html

Oryginalna osłona tułowia Kiddy

Wychwytuje górną część ciała podczas zderzenia czołowego lub awaryjnego hamowania. Dzięki temu siła działająca na wrażliwe kręgi szyjne jest zdecydowanie mniejsza niż przy użyciu 5-cio punktowych pasów bezpieczeństwa.
zdjęcie produktu


Zoptymalizowana geometria osłon bocznych.
Dzięki zaprojektowaniu na nowo osłon bocznych nasz rewelacyjny materiał pochłaniający energię Honey Comb V2 okazał się jeszcze bardziej efektywny. Porównując testowe zderzenie boczne dokonane przez Stiftung Warentest poprawa ochrony jest na poziomie 27% w stosunku do poprzednika - Kiddy Guardian Pro. Co bardzo ważne - głowa i ramiona są bardzo dobrze chronione a zarazem ograniczenie widoczności dla dziecka na boki jest minimalne (dziecko nie wychyla się z fotelika - głowa jest w strefie chronionej).

Doskonale dopasowany
Kiddy Guardianfix Pro 2 łatwo dopasowuje się do wymiarów dziecka na wysokość i szerokość. Dzięki dokładnemu dopasowaniu oferujemy więcej bezpieczeństwa. To właśnie bezpieczeństwo dopasowane do wzrostu Twojego dziecka.

Nowy Kiddy Shock Absorber
Począwszy od 2 grupy wagowej (od 15 kg) dzieci są zabezpieczane w fotelikach za pomocą 3 punktowych samochodowych pasów bezpieczeństwa. Jednak pasy te zostały zaprojektowane dla osób dorosłych i nie są optymalne dla dzieci. Nasz unikalny system Kiddy Shock Absorber (KSA) pochłania energię zderzenia działająca na 3 punktowych pasach i dzięki temu chroni Wasze dziecko przed przeciążeniami. Druga generacja KSA (Kiddy Shock Absorber) zgodnie z testem Stiftung Warentest jest o 41% lepsza w przypadku zderzenia czołowego niż poprzednia zastosowana w Kiddy Guardian Pro.


zdjęcie produktu


Materiały high-tech
Fotelik z jeszcze lepszą ochroną przed uderzeniami z boku! Główka i okolice ramion są u dziecka szczególnie wrażliwe, główka jest relatywnie cięższa w porównaniu do reszty ciała niż u dorosłego. Poprzez zastosowanie kombinacji materiałów enegrochłonnych Honey Comb V2 wraz z EPP (ekspandowany polipropylen) szczególnie delikatny rejon głowy i ramion jest naprawdę dobrze chroniony.

Stosowanie w samolotach
Według opinii ekspertów zabezpieczanie małego dziecka pojedynczym samolotowym pasem bezpieczeństwa może być ryzykowne w przypadku turbulencji lub awaryjnego lądowania. Nasz fotelik otrzymał aprobatę TÜV Rheinland (Urząd Dozoru Technicznego) i Federalnej Urzędu Lotniczego do stosowania w samolotach.

Zintegrowana prowadnica pasa ramiennego.
Nowa prowadnica pasa wyposażona jest w specjalną dźwignię dzięki której wkładanie i wyjmowanie pasa jest teraz jeszcze bezpieczniejsze i wygodniejsze.

zdjęcie produktu


Złącza Kiddy k-fix
Dzięki zastosowaniu złączy Kiddy K-fix twój fotelik może być wpięty do standardowych gniazd ISOFIX w samochodzie. System ten jest dostępny w wielu samochodach i dzięki niemu możliwe jest sztywne połączenie pomiędzy karoserią auta a fotelikiem dziecięcym.

Łatwa regulacja
Dzięki unikalnemu mechanizmowi regulacyjnemu można zmieniać wysokość i szerokość fotelika jednym ruchem ręki. Z kolei bardzo łatwa instalacja fotelika w samochodzie zmniejsza ryzyko niewłaściwej instalacji i oszczędza Twoje nerwy. Podróżuj bezpiecznie nawet wtedy gdy się spieszysz: właśnie to jest cecha charakterystyczna kiddy!

Oddychająca tkanina Thermotex

Nie ma nic bardziej nieprzyjemnego niż siedzenie w przyklejonych do ciała spoconych ubraniach w gorący letni dzień - zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Żeby temu zapobiec wprowadziliśmy naszą oddychającą tkaninę Thermotex, którą używamy w specjalnych miejscach fotelika. Materiał ten wspomaga cyrkulację powietrza i gwarantuje komfort nawet podczas wspaniałych długich samochodowych podróży.

Składana i wyjmowana podkładka
Perfekcyjnie wygodne siedzenie. Twoje dziecko będzie czuć się komfortowo i szczęśliwie w każdej podróży. Nie ma znaczenia czy jedziesz na wakacje czy do sklepu za rogiem.

Certyfikowana ergonomia
AGR honoruje specjalną nagroda produkty których konstrukcja wspiera ideę "zdrowych pleców" - po uprzednim przetestowaniu przez grono niezależnych ekspertów z różnych dziedzin medycyny.
zdjęcie produktu


Mechanizm odciągający
Dzięki mechanizmowi odciągającemu możesz schować złącza k-fix do podstawy fotelika bardzo łatwo i szybko. Dlatego też fotelik może być również używany w samochodach bez systemu ISOFIX.
zdjęcie produktu


3 - stopniowa podpórka pod nogi
Kiddy Guardianfix Pro 2 będziesz używać bardzo długo ponieważ rośnie on wraz z Twoim dzieckiem. Regulowana 3 stopniowo podpórka pod nogi sprawi, że dziecko podróżuje zawsze komfortowo i bezpiecznie mając plecy i nogi dobrze podparte bez względu na to jak długo trwa podróż.

Trwała tapicerka
Tapicerka dostępna w wielu wariantach kolorystycznych może być zdejmowana i prana w pralce w temperaturze 30°C. Kurz i suche zabrudzenia bardzo łatwo usunąć miękką ściereczką.

      Wymiary i waga:
 • Minimalnie: 46 x 68 x 40 cm
 • Maksymalnie: 60 x 81 x 52 cm
 • Waga: ca. 8,5 kg
Kiddy GuardianFix Pro 2 - fotelik samochodowy 9-36 kg Dublin
Kiddy GuardianFix Pro 2 - fotelik samochodowy 9-36 kg Honolulu
Kiddy GuardianFix Pro 2 - fotelik samochodowy 9-36 kg Manhattan
Kiddy GuardianFix Pro 2 - fotelik samochodowy 9-36 kg Marrakech
Kiddy GuardianFix Pro 2 - fotelik samochodowy 9-36 kg Mumbai
Kiddy GuardianFix Pro 2 - fotelik samochodowy 9-36 kg Oslo
Kiddy GuardianFix Pro 2 - fotelik samochodowy 9-36 kg Sao Paulo
Kiddy GuardianFix Pro 2 - fotelik samochodowy 9-36 kg Shanghai
Kiddy GuardianFix Pro 2 - fotelik samochodowy 9-36 kg Silverstone
Kiddy GuardianFix Pro 2 - fotelik samochodowy 9-36 kg Singapore
opcje
PRODUKT WYCOFANY - nie ma go już w asortymencie, zapraszamy do aktualnych produktów tego producenta.

Koszyk jest pusty, zapraszamy do zakupów.

Wyszukiwanie nowych produktów.mamaija google
mamaija twiter
instagram
promocja mamaija

PROMOCJA

nowosci mamaija.pl

NOWOŚCI

Facebook Mamaija.pl
mamaija taxfree
mamaija taxfree
mamaija blog
mamaija blog
ten porob bez bolu
mamarodzibezbolu
ten porob bez bolu
mamajedziebezpiecznie
Facebook Mamaija.pl
Facebook Mamaija.pl