wózki dziecięce, foteliki samochodowe, akcesoria
mamaija najnizsze ceny
Aktualności
Testy
Porady
Kontakt

Zwrot Towaru


Klient może bez podawania jakiejkolwiek przyczyny odstąpić od umowy sprzedaży zawartej ze Sprzedającym w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki składając oświadczenie na piśmie, zgodnie z ustawą o Prawach Konsumenta z dnia 30 maja 2014 roku.
Pisemne oświadczenie w formie papierowej należy wysłać na adres siedziby Sprzedającego lub formie wiadomości e-mail na adres poczty elektronicznej sklepu sklep@mamaija.pl. Klient może także skorzystać z formularza odstąpienia stanowiącego załącznik do ustawy, lub skorzystać z formularza poniżej.

W przypadku odstąpienia od umowy zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 roku o Prawach Konsumenta zwracamy Państwu otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy, z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nasz Sklep.

Zwrot płatności nastąpi w terminie 14 dni od daty odstąpienia przez Klienta od umowy. Sprzedający informuje, ze zgodnie z art. 32 ust. 3 ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta może wstrzymać się ze zwrotem płatności do momentu otrzymania towaru z powrotem lub dostarczenia przez konsumenta dowodu jego odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Klient zobowiązany jest do niezwłocznego (najpóźniej jednak w terminie 14 dni od daty odstąpienia od umowy) odesłania towaru. Koszt odesłania do Sprzedającego zwracanego towaru ponosi Klient.
Zgodnie z art. 34 ust. 4 ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta Klient odpowiada za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania zakupionej rzeczy.

W celu szybszej realizacji zwrotu proponujemy wypełnienie formualrza poniżej:Niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy:

  


W celu weryfikacji prosimy o podanie danych zamówienia: ID zamówienia i emaila podanego w zamówieniu. Jeśli nie dysponują Państwo tymi informacjami prosimy o informacja na temat zwetoru podać emaile: sklep@mamaija.pl.


Po kliknięciu przycisku Wyślij informacja na temat zwrotu zostanie wysłana do Sklepu.

Wyślij >>mamaija google
mamaija twiter
instagram
promocja mamaija

PROMOCJA

nowosci mamaija.pl

NOWOŚCI

Facebook Mamaija.pl
mamaija taxfree
mamaija taxfree
mamaija blog
mamaija blog
ten porob bez bolu
mamarodzibezbolu
ten porob bez bolu
mamajedziebezpiecznie
Facebook Mamaija.pl
Facebook Mamaija.pl