wózki dziecięce, foteliki samochodowe, akcesoria
mamaija najnizsze ceny
Aktualności
Testy
Porady
Kontakt

 

scroll scroll
 

 cena 

 opcje/wyposażenie 

 opis 

 kolory/modele 

strefa video

 opinie 

Peg Perego Team Elite Completo Modular

wózek głęboko-spacerowy z fotelikiem 0-13 kg i torbą z przewijakiem


Instrukcje dla produktu:

Peg Perego Team Elite Completo Modular wózek głęboko-spacerowy z fotelikiem 0-13 kg i torbą z przewijakiem

  Instrukcja do pobrania (kliknij)

Dodaj swoją opinię!!!

Twoja ocena:
Aby wpisać opinie proszę zalogować sie przez Konto GOOGLE.

Opinie dla produktu: Peg Perego Team Elite Completo Modular wózek głęboko-spacerowy z fotelikiem 0-13 kg i torbą z przewijakiem

średnia ocena: 0/6 , Ilość opinii:0


 Nie czekaj dodaj swoją !!! 

Peg Perego, Team Elite Completo Modular - wózek głęboko-spacerowy z fotelikiem 0-13 kg i torbą z przewijakiem

      W zestawie:
  • stelaż Team,
  • siedzisko Pop-Up z pokrowcem na nóżki,
  • gondola Navetta Elite,
  • fotelik Primo Viaggio SL,
  • torba pielęgnacyjna z przewijakiem,
  • folia przeciwdeszczowa.

Zestawy modularne Team oferują zupełnie nowy stelaż o odmiennej konstrukcji podwozia, kołach o jeszcze większej średnicy, zintegrowanym hamulcu, teleskopowej rączce i solidniejszej ramie oraz specjalnie dedykowanej linii kolorystycznej zestawów Elite.

Nowy, współczesny stelaż Team wyposażony jest w duże koła z systemem Sof-Ride – idealne dla spacerów po wszelkiego rodzaju powierzchni, o dużej łatwości prowadzenia dzięki dwunastu łożyskom kulkowym znajdującym się w każdym kole. Stelaż wyposażony jest w obrotowe przednie koła, a każde z nich posiada osobny przełącznik służący do zablokowania/odblokowania koła.
Hamulec został zintegrowany z konstrukcją stelaża, a brak tradycyjnej poprzeczki hamulcowej dodatkowo ułatwia prowadzenie wózka. Stelaż Team został wyposażony w bardzo duży kosz z systemem łatwego ładowania Easy Load oraz udźwigiem aż do 10 kg obciążenia. Kosz jest na stałe zintegrowany ze stelażem, posiada wzmocnione dno pozwalające na większą ładowność, uchylany tylni pałąk oraz dodatkowe zamki błyskawiczne w przedniej części kosza dla łatwiejszej dostępności. Skórzana, teleskopowa rączka posiada kilkustopniową regulację wysokości.
Stelaż Team charakteryzuje się prostym w obsłudze systemem składania i rozkładania za pomocą jednej ręki. Złożony stelaż wyposażony jest w dodatkowe blokady, które zapobiegają samoczynnemu rozłożeniu się stelaża. Po złożeniu stelaż zajmuje niewiele miejsca i stoi samodzielnie. Stelaż Team dostępny jest tylko w kolorze Matt Black i jest dostępny wyłącznie w zestawie (nie występuje w osobnej sprzedaży).
 


zdjęcie produktu


Zestaw Team jest wyposażony w nowe siedzisko Pop-Up o współczesnym wyglądzie. Siedzisko jest  kompaktowe i bardzo lekkie, co ułatwia przechowywanie.
Zmodyfikowana budka zawsze optymalizuje się wraz z oparciem dzięki bocznemu systemowi teleskopowej regulacji, zachowując zawsze perfekcyjne naciągnięcie materiału. Siedzisko Pop-Up składa się bez konieczności wypinania bez stelaża, niezależnie od kierunku, w którym zostało zamontowane. Wyjątkowo obszerna budka z dodatkowo wysuwanym panelem przeciwsłonecznym została zmodyfikowana tak, aby materiał pozostawał idealnie naciągnięty, niezależnie od regulacji kąta oparcia. Oparcie posiada 4-stopniową regulację (rozkłada się niemal całkowicie do pozycji leżącej).|
Siedzisko Pop-Up z linii dedykowanych dla zestawów Team zawiera pokrowiec na nóżki i folię przeciwdeszczową w komplecie. Pokrowiec został wyposażony w praktyczną kieszonkę zapinaną na zamek, która stanowi podręczny schowek na pieluszkę, chusteczkę bądź ulubioną zabawkę dziecka.
zdjęcie produktu


Gondola Navetta Elite posiada skórzaną rączkę wbudowaną w konstrukcję budki oraz innowacyjny i opatentowany system składania budki za pomocą jednej ręki, opracowany przez Peg-Pérego specjalnie dla bardziej prestiżowych i droższych kolekcji. Gondola przeznaczona jest do przewożenia dziecka od chwili narodzin do osiągnięcia przez nie wagi 10 kg. 
Gondolka wyposażona jest także w system zintegrowanej regulacji położenia podgłówka i podnóżka z regulacją od zewnątrz, co zapewnia nieprzerwany sen dziecka przy maksymalnym komforcie.
Dodatkowo wyposażona jest w system cyrkulacji powietrza oraz obszerną, regulowaną budkę z zaczepem do zawieszenia ulubionej zabawki.
Wyściółka wykonana jest z łatwego w utrzymaniu i szybko schnącego materiału softerm.
Płozy znajdujące się pod gondolą pozwalają na wykorzystanie jej w warunkach domowych jako kołyski, a wysuwane podesty jako przenośnego łóżeczka.
Zgodnie z regulacją ECE R44/4 Navetta Elite może służyć do przewożenia dziecka w samochodzie dzięki zestawowi pasów Kit Auto (sprzedawany osobno).

Specjalnie dla zestawu modularnego Team powstała dedykowana linia zestawów Elite, składających się z fotelika grupy 0+ Primo Viaggio SL (0-13 kg), gondolki Navetta Elite oraz torby pielęgnacyjnej z matą do przewijania.
 
zdjęcie produktu


Fotelik Primo Viaggio SL  jest przeznaczony do przewożenia dzieci najniższej kategorii wagowej ( do 13 kg).
Fotelik posiada zintegrowany system ochrony przed skutkami bocznych uderzeń (SIP), pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa z ochraniaczami, regulowaną budkę i rączkę do przenoszenia oraz spłycającą anatomiczną wkładkę pod pośladki wykonaną z miękkiej i łatwej w utrzymaniu mikrofibry.
Do fotelika można dokupić ułatwiającą montaż i zapewniającą większe bezpieczeństwo bazę (belted lub isofix).

Dzięki specjalnemu adapterowi (sprzedawanemu osobno) Team zamienia się w podwójny wózek dla bliźniąt lub dzieci w podobnym wieku.

Team oferuje konfiguracje: zdjęcie produktu


  • z dwoma siedziskami
  • siedzisko + fotelik SL
  • siedzisko + gondolka
  • z dwoma fotelikami SL

Zestaw Team jest wózkiem wysokiej jakości i sprzedawany jest wyłącznie z pięcioma dedykowanymi kolekcjami w kolorach widocznych poniżej i jest dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.
Peg Perego Peg Perego, Team Elite Completo Modular - wózek głęboko-spacerowy z fotelikiem 0-13 kg i torbą z przewijakiem Athmosfere
Peg Perego Peg Perego, Team Elite Completo Modular - wózek głęboko-spacerowy z fotelikiem 0-13 kg i torbą z przewijakiem Cream
Peg Perego Peg Perego, Team Elite Completo Modular - wózek głęboko-spacerowy z fotelikiem 0-13 kg i torbą z przewijakiem Horizon
Peg Perego Peg Perego, Team Elite Completo Modular - wózek głęboko-spacerowy z fotelikiem 0-13 kg i torbą z przewijakiem Onyx
Peg Perego Peg Perego, Team Elite Completo Modular - wózek głęboko-spacerowy z fotelikiem 0-13 kg i torbą z przewijakiem Terracotta
opcje
Adapter...
125.00zł
Baza...
499.00zł
Baza na...
229.00zł
PRODUKT WYCOFANY - nie ma go już w asortymencie, zapraszamy do aktualnych produktów tego producenta.

Koszyk jest pusty, zapraszamy do zakupów.

Wyszukiwanie nowych produktów.

mamaija google
mamaija twiter
instagram
promocja mamaija

PROMOCJA

nowosci mamaija.pl

NOWOŚCI

Facebook Mamaija.pl
mamaija taxfree
mamaija taxfree
mamaija blog
mamaija blog
ten porob bez bolu
mamarodzibezbolu
ten porob bez bolu
mamajedziebezpiecznie
Facebook Mamaija.pl
Facebook Mamaija.pl