wózki dziecięce, foteliki samochodowe, akcesoria
mamaija najnizsze ceny
Aktualności
Testy
Porady
Kontakt

 

scroll scroll
 
Wybrano Producent: abakus-baby Usuń wybór
Jeżeli nie ma produktów które Cię interesują, usuń składowe wyszukwania lub rozpocznij nowe-wyszukiwanie

ABAKUS BABY !

ABAKUS BABY

KRZESEŁKO DO KĄPIELI AQUABABY FIRMY THERMOBABY ZAPEWNIA BEZPIECZEŃSTWO I WYGODĘ PODCZAS KĄPIELI PRZEZNACZONE DLA DZIECI W WIEKU OD 7 DO 16 MIESIĄCA ŻYCIA

Abakus baby Aqua..

Krzesełko do kąpieli

Producent: Abakus baby
69.00 zł
promocja
82.00 zł
cena regularna
Abakus baby wprowadza na rynek innowacyjne, funkcjonalne i dobre jakościowo artykuły dla dzieci i rodziców. Starannie dobiera produkty, tak aby w naszej ofercie znajdowały się tylko wypróbowane i cenione światowe marki. Jest dystrybutorem między innymi monitorów ruchu i elektroniczne nianie, laktatorów i innych akcesoria dla karmiących mam oraz całą gamę produktów związanych z higieną, bezpieczeństwem i zdrowiem najmłodszych.
Wszystkie artykuły z ich oferty przechodzą dokładne testy i spełniają normy unijne. Przede wszystkim jednak są pozytywnie oceniane przez organizacje branżowe, media i samych rodziców. Działalność handlową prowadzi od 1995 roku. Jestst członkiem Polskiego Stowarzyszenia Branży Zabawek i Artykułów Dziecięcych, otrzymał certyfikat Rzetelnej Firmy.
W ofercie MAMAIJA JEST KRZESEŁKO DO KĄPIELI AQUABABY FIRMY THERMOBABY ZAPEWNIA BEZPIECZEŃSTWO I WYGODĘ PODCZAS KĄPIELI PRZEZNACZONE DLA DZIECI W WIEKU OD 7 DO 16 MIESIĄCA ŻYCIA Thermobaby to francuska marka artykułów dla dzieci i niemowląt. Firma powstała w 1949 roku i sukcesywnie się rozwija, poszerzając asortyment i zdobywając kolejne rynki. W ofercie Thermobaby znajdują się produkty ułatwiające pielęgnację dzieci i opiekę nad nimi: akcesoria do karmienia, artykuły higieniczne, zabezpieczające itp. Firma wsłuchuje się w potrzeby rodziców, bazuje również na swoim wieloletnim doświadczeniu projektowym i produkcyjnym, dlatego jej wyroby są funkcjonalne i dobrze wykonane. Thermobaby dba o wysoką estetykę, innowacyjność oraz bezpieczeństwo produktów. Pod nazwą Abakusbaby kryją się innowacyjne oraz praktyczne produkty dla dzieci i niemowląt, których zadaniem jest pomoc rodzicom w codziennej pielęgnacji dzieci i w opiece nad nimi. W stale powiększającym się asortymencie można znaleźć produkty higieniczne, związane z ochroną zdrowia czy zwiększające bezpieczeństwo malucha. Markę na polski rynek wprowadziła firma Abakusbaby ? dystrybutor produktów i akcesoriów dla dzieci kilku międzynarodowych marek. Krzesełko do kąpieli firmy THERMOBABY zapewnia bezpieczeństwo i wygodę podczas kąpieli. Odpowiednio wyprofilowany kształt krzesełka zapewnia dziecku właściwe wsparcie i swobodę ruchów podczas kąpieli. Antypoślizgowa powierzchnia, podłokietniki i wysokie oparcie na plecki gwarantują wygodę i bezpieczeństwo. Cztery przyssawki pozwalają przyczepić krzesełko do dna wanny i zapewniają jego lepszą stabilizację. Specjalne wystające paseczki umożliwiają łatwe odczepienie przyssawek. Krzesełko stanowi całość, nie ma potrzeby stosowania dodatkowych akcesoriów. Jest łatwe do utrzymania w czystości, wystarczy wytrzeć wilgotną gąbką. Krzesełko przeznaczone jest dla dzieci w wieku od 7 do 16 miesiąca życia. Produkt dostępny w 5 kolorach: niebieskim, morskim, kremowym, szarym, różowym.
mamaija google
mamaija twiter
instagram
promocja mamaija

PROMOCJA

nowosci mamaija.pl

NOWOŚCI

Facebook Mamaija.pl
mamaija taxfree
mamaija taxfree
mamaija blog
mamaija blog
ten porob bez bolu
mamarodzibezbolu
ten porob bez bolu
mamajedziebezpiecznie
Facebook Mamaija.pl
Facebook Mamaija.pl